ДОДЕЛА ЧИТАЛАЧКИХ ЗНАЧКИ 2019.

У част Ћирила и Методија, а у сусрет Дану словенске писмености и културе, ученицима наше школе додељене су награде за учешће у овогодишњој књижевној манифестацији „Читалачка значка”. Библиотекарка Тања Маљоковић и наставница музичке културе Драгана Кукобат су свечану доделу похвалница и књига 23.маја додатно улепшале приредбом, коју су организовале са ученицима трећег разреда, а уз велику помоћ представника Савета родитеља и управе школе. Поносно истичемо да имамо чак триста осамнаест награђених ученика, међу којима је осамдесет двоје освојило општинску награду. Према бројности награђених наша школа је на првом месту у Србији. Захваљујемо се Савету родитеља на подршци и средствима уложеним за награђивање ученика. Нашим марљивим ученицима још једном честитамо и желимо им да остану посвећени књизи и читању, као и неговању тековина словенске писмености и културе.