ДАН ШКОЛЕ 28.3.2021.

Драги ученици, уважене колеге, цењени родитељи, сарадници и пријатељи наше школе,

данас обележавамо најрадоснији дан у школској години – Дан школе. Поштујући мере и препоруке Владе Републике Србије, данашњи дан обележавамо на мало другачији начин, ван школског простора, без школске приредбе, али опет свечано и достојанствено.

Отворили смо ново образовно поглавље као најаву једне нове модерне школе. Прихватили смо дигитални изазов, назван Учење на даљину. Показали смо спремност, способност и отвореност за промене, иновативност и жељу за сталним усавршавањем и унапређивањем свог рада.

Радећи у новом, дигиталном окружењу, са посвећеношћу и енергијом која се међусобно препознаје и разуме, ученици и наставници су осмислили овај програм и обележили 136. рођендан своје школе.

Уживајте у креативности, таленту и радовима наших ученика јер они јесу смисао и вредност постојања школе.

КРЕНИМО У ОБИЛАЗАК