ПРОЈЕКАТ „МОЈ БЕОГРАД“

Учешћем на ликовном и фото конкурсу на тему „МОЈ БЕОГРАД“ у оквиру пројекта „МОЈ БЕОГРАД“ који је подржала Канцеларија за младе Града Београда, наши ученици су постигли следеће резултате:

– ученица Теодора Николовски V-5 је освојила ТРЕЋЕ место у области ФОТОГРАФИЈЕ у категорији ученика основне школе-виши разреди;

– ученица  Мина Стевановић V-2 је освојила ДРУГО место у категорији основних школа-пети и шести разреди  ЛИКОВНО СТВАРАЛАШТВО;

– ученица  Стелла Козарски VIII-1 је освојила ПРВО место у категорији основних школа- седми и осми разреди  ЛИКОВНО СТВАРАЛАШТВО;

На изложби ЛИКОВНИХ радова бити изложени радови:

Јане Винчић VI-1

Страхиње  Добријевића  VI-6

Јанка Веселиновић VIII-3

Бојане Беко VIII-2

Косте Петровића VII-1

Завршни програм, изложба награђених, похваљених и одабраних радова као и додела награда биће организована у четвртак, 23. јуна 2022.године у Малом позоришту „Душко Радовић“, Ул.Абардарева бр.1 са почетком у 18.45 часова.

Стелла Козарски 1. место
Теодора Николовски 3. место