ДОПУНСКА И ДОДАТНА НАСТАВА

шк.:2017/2018.год.

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ НАСТАВНИКА ОДЕЉЕЊЕ СМЕНА ДОПУНСКА

НАСТАВА

ДОДАТНА

НАСТАВА

ЧОС
1. Марина Филиповић I-1 А четвртак 5.час   понедељак 5.час
2. Јелена Јовић I-2 А четвртак 5.час   понедељак 5.час
3. Сунчица Димитријевић I-3 А  петак 5. час   понедељак 5.час
4. Драган Алексић I-4 А петак 5. час   понедељак 5.час
5. Маја Матушан I-5 Б уторак 5. час   понедељак 5.час
6. Гордана Глигић I-6 Б петак 4. час   среда 5. час
7. Слађана Златић I-7 Б петак 5. час   понедељак 5.час
8. Бојана Матејић II-1 А петак 5. час   уторак 5. час
9. Биљана Анђелковић II-2 А понедељак 5.час   понедељак 5.час
10. Драгана Веселиновић II-3 А понедељак 5.час   понедељак 5.час
11. Данијела Јанковић II-4 Б четвртак 5. час   четвртак 4. час
12. Ана Крстић II-5 Б четвртак 5. час   петак 5. час
13. Ивана Тирнанић II-6 Б четвртак 5. час   понедељак 5.час
14. Оливера Остојин III-1 А среда 5. час   уторак 5. час
15. Аница Алексић III-2 А уторак 5. час   петак 5. час
16. Кристина Митровић III-3 А уторак 5. час   среда 5. час
17. Гордана Раденковић III-4 Б понедељак 5.час   понедељак 4.час
18. Бранка Матијевић III-5 Б понедељак 5.час   среда 5. час
19. Елизабета Аџић III-6 Б среда 5. час   петак 5. час
20. Мирјана Мајцан IV-1 А четвртак 5. час петак 5.час понедељак 5.час
21. Елијана Настасијевић IV-2 А уторак 5. час петак 5.час понедељак 5.час
22. Силвана Ђорђевић IV-3 Б среда 5. час четвртак 5.час понедељак 5.час
23. Љиљана Мијаиловић IV-4 Б уторак 5. час четвртак 5.час понедељак 5.час
24. Александра Шундић IV-5 Б уторак 5. час петак 5. час среда 5. час

 

  ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТ СМЕНА ДОПУНСКА НАСТАВА ДОДАТНА НАСТАВА ЧОС
1. Милица Ђокић Српски језик А Уторак – 1315 Среда, понедељак – 1315  
2. Светлана Дробњак Српски језик А Уторак – 1315  Понедељак – 1315 Уторак – 3.час
3. Тања Ручнов Српски језик Б Понедељак – 1315 Среда – 1315 Петак -2. час
4. Гордана Каитовић Српски језик Б Уторак – 1315 Четвртак – 1315  
5. Ивана Марковић Српски језик А Уторак – 1315 Среда – 1315 Петак – 1315
6. Душица Степановић Српски језик Б Четвртак – 1315 Среда – 1315  
7. Надежда Брдар Енглески језик А/Б Среда – 5. час Понедељак – 4 час  
8. Весна Грегец Енглески језик А Четвртак – 7.час (претчас) Уторак – 7.час Среда – 3.час
9. Вања Чоловић Енглески језик А Петак – 7. час (претчас) Понедељак – 7.час Понедељак – 1.час
10. Виолета Јовановић Енглески језик Б Понедељак – 1315   Петак – 7. Час
11. Наташа Милосављевић Енглески језик Б Уторак – 1315 Четвртак – 1315 Петак – 1315
12. Александра Филиповић Немачки језик А/Б Понедељак – 1315

(А смена)

Уторак – 1315

(Б смена – претчас)

Среда – 1315
13. Ивана Ђуричић Немачки језик А/Б Среда – 1315 Четвртак – 1315 Петак – 5.час

(А смена)

Понедељак – 6.час – (А смена)
14. Драгана Кукобат Музичка култура А Петак – 7.час (сваке друге недеље) Петак – 7.час (сваке друге недеље) Понедељак – 7.час
15. Хана Вучићевић Музичка култура Б Среда – претчас Петак – 7. час Среда – 6.час
16. Маја Медар-Цигановић Историја А Понедељак – 7.час (преподне)

Уторак – 7.час (преподне)

Петак – 7.час Четвртак – 1.час
17. Анкица Бундало Историја   Уторак –1315 предчас Понедељак – 1315 претчас Среда – 1315
18. Живославка Тирнанић Географија А Понедељак – 1315 Четвртак – 1315  
19. Мирослава Марковић Географија Б Четвртак – 1315 (претчас) Петак – 7. Час – 1315 Уторак – 6.час
20. Даниела Радивојевић Математика А Понедељак – 13 ч.

Уторак – 13 часова

Среда – 12 ч. Четвртак – 1315
21. Светлана Скорић Математика А Понедељак – 13 ч.

Уторак – 13 ч.

Петак – 12 ч. Четвртак – 5.час
22. Катарина Ивезић Математика Б Уторак – 13  ч.

Четвртак – 13 ч.

Петак – 13 ч. Петак – 1.час
23. Тања Станковић Математика Б Уторак, Четвртак, Петак

(претчас поподне)

Понедељак

(претчас поподне)

Среда – 7.час и претчас
24. Невена Миленковић Математика А/Б Понедељак – 1315 Уторак – 1315(Б смена)

Петак – 1315(А смена)

 
25. Зоран Алексић Физика А/Б Понедељак – VII Среда -VIII

Петак – VI (7.час)

Понедељак – VII Среда -VIII

Петак – VI (7.час)

 
26. Слађан Игњатовић Физика Б Среда – 7.час Понедељак – 7.час Среда – 6.час
27. Мирјана Стојковић-Шуштершић Биологија А Уторак – 7.час

Среда – 7.час

(преподне)

Уторак – 7.час

Среда – 7.час

(преподне)

 
28. Ивана Глувић Биологија Б Четвртак – 1315 Уторак – 1315 Среда – 7.час
29. Данка Лукић Биологија А/Б Понедељак – 7.час Понедељак – 7.час  
30. Смиљана Павловић Хемија А/Б Среда – 1315 Б смена Среда – 1315  
31. Момир Цвејић Техника и технологија А   Четвртак – 1315 Четвртак – 1.час
32. Гордана Вукчевић Техника и технологија А   Четвртак – 1315  
33. Наташа Милетић Техника и технологија Б   Среда – 1315  
34. Владимир Зорић Техника и технологија Б   Среда – 1315 Петак – 6. час
35. Љиљана Вјештица Руски језик А/Б Понедељак – претчас А. смена Среда – 7.час Петак – 7.час
36. Богдан Јованов Информатика и рачунарство А/Б Уторак, Среда – 3. Час и А и Б смена Уторак – 5. Час и А и Б смена