Помоћ и подршка стручних сарадника

Поштовани ученици, родитељи, баке, деке и пријатељи школе,

Психолог, педагог, логопед и библиотекари обајављиваће садржаје који вам могу помоћи да се што лакше изборите са изазовима који су пред нама, као и да квалитетно организујете и проведете време у несвакидашљим условима. Овде ћете моћи да пронађете савете, информације, креативне идеје и упркос ситуацији обиђете многа занимљива места.

Обавештавамо вас да ће у наредном периоду тим психолога Министарства просвете, науке и технолошког развоја пружати психолошку саветодавну подршку свима којима је потребна.

Позивом на број телефона 0800 200-201 од 23. марта 2020. године сви  ученици, родитељи и запослени у установама образовања и васпитања могу добити психолошку саветодавну подршку.

Детаље о подшци и помоћи прочитајте на: http://www.mpn.gov.rs/psiholoska-savetodavna-podrska-za-ucenike-roditelje-i-zaposlene-u-ustanovama-obrazovanja-i-vaspitanja/

Желимо вам добро здравље!

Ваши стручни сарадници

ПОМОЋ