ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА

  ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОДЕЉЕЊЕ СМЕНА ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА
1. Марина Филиповић I-1 А уторак 18:30
2. Јелена Јовић I-2 А четвртак 18-19 ч.
3. Сунчица Димитријевић I-3 А уторак 18-19ч.
4. Драган Алексић I-4 А уторак  3. час
5. Маја Матушан I-5 Б четвртак 18-19ч.
6. Гордана Глигић I-6 Б понедељак 3. час
7. Слађана Златић I-7 Б уторак 5. час
8. Бојана Матејић II-1 А четвртак 17-18ч.
9. Биљана Анђелковић II-2 А среда 5. час
10. Драгана Веселиновић II-3 А четвртак 18-19ч.
11. Данијела Јанковић II-4 Б четвртак 19-20ч.
12. Ана Крстић II-5 Б четвртак 18-19ч.
13. Ивана Тирнанић II-6 Б четвртак 18-19ч.
14. Оливера Остојин III-1 А понедељак 6. час
15. Аница Алексић III-2 А среда  3. час
16. Кристина Митровић III-3 А четвртак 5. час
17. Гордана Раденковић III-4 Б среда  3. час
18. Бранка Матијевић III-5 Б четвртак 5. час
19. Елизабета Аџић III-6 Б уторак 6. час
20. Мирјана Мајцан IV-1 А четвртак 4. час
21. Елијана Настасијевић IV-2 А четвртак 2. час
22. Силвана Ђорђевић IV-3 Б петак 3. час
23. Љиљана Мијаиловић IV-4 Б четвртак 3. час
24. Александра Шундић IV-5 Б уторак 2. час

 

  ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОДЕЉЕЊЕ ПРЕДМЕТ СМЕНА ДАН ВРЕМЕ
1. Милица Ђокић   Српски језик А петак 3.час
2. Светлана Дробњак V/4 Српски језик А петак-пре подне/ уторак поподне 1.час

4.час

3. Тања Ручнов V/6 Српски језик Б четвртак 2.час
4. Гордана Каитовић   Српски језик Б четвртак 2.час
5. Ивана Марковић VIII/3 Српски језик А четвртак 4.час
6. Душица Степановић   Српски језик Б уторак 5.час
7. Надежда Брдар   Енглески језик Б петак 2.час
8. Весна Грегец VI/2 Енглески језик А четвртак 4.час
9. Вања Чоловић V/2 Енглески језик А среда 5.час
10. Виолета Јовановић VII/3 Енглески језик Б понедељак 4.час
11. Наташа Милосављевић VIII/5 Енглески језик Б петак/четвртак 1.час/вел одмор
12. Александра Филиповић VII/1 Немачки језик А среда 3.час
13. Ивана Ђуричић V/3 Немачки језик А петак 5.час
14. Ана Црвелин   Немачки језик Б уторак поподне 4.час
15. Маријана Костић   Ликовна култура А    
16. Клара Криштовац   Ликовна култура Б понедељак 3.час
17. Драгана Кукобат VII/2 Музичка култура А понедељак 5.час
18. Хана Вучићевић V/7 Музичка култура Б уторак 4.час
19. Маја Медар-Цигановић VI/3 Историја А среда 3.час
20. Анкица Бундало VIII/4 Историја Б понедељак 2.час
21. Живославка Тирнанић   Географија А четвртак 3.час
22. Мирослава Марковић VI/4 Географија Б среда 2.час
23. Даниела Радивојевић VIII/2 Математика А петак 3.час
24. Светлана Скорић VI/1 Математика А понедељак 4.час
25. Катарина Ивезић VI/5 Математика Б уторак 3.час
26. Тања Станковић VII/5 Математика Б понедељак 3.час
27. Невена Миленковић   Математика А среда 4.час
28. Зоран Алексић   Физика А/Б понедељак-А/уторак-Б 6.час/3.час
29. Слађан Игњатовић V/5 Физика Б среда 4.час
30. Мирјана Стојковић-Шуштершић   Биологија А уторак 2.час
31. Ивана Глувић VII/4 Биологија Б четврак 3.час
32. Данка Лукић   Биологија А/Б понедељак-Б смена 7.час
33. Смиљана Павловић   Хемија Б петак 4.час
34. Момир Цвејић V/1 Техника и технологија А четвртак 2.час
35. Гордана Вукчевић   Техника и технологија А четвртак 2.час
36. Наташа Милетић   Техника и технологија Б петак 3.час
37. Владимир Зорић VI/6 Техника и технологија Б петак 3.час
38. Срђан Рајновић   Физичко васпитање А петак 5.час
39. Драгица Станојевић   Физичко васпитање А уторак 2.час
40. Дамјан Девић   Физичко васпитање Б понедељак велики одмор
41. Љиљана Вјештица VIII/1 Руски језик А петак 2.час
42. Богдан Јованов   Информатика и рачунарство А уторак 5.час