РАСПОРЕД ЧАСОВА ДОДАТНЕ, ДОПУНСКЕ НАСТАВЕ И ЧОС-а

 

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТ СМЕНА ДОПУНСКА НАСТАВА ДОДАТНА НАСТАВА ЧОС
1. Милица Ђокић Српски језик А уторак 7.час среда 7.час /
2. Светлана Дробњак Српски језик А четвртак 7.час среда 7.час четвртак 4.час
3. Тања Ручнов Српски језик Б среда 7.час четвртак 7.час петак 6.час
4. Гордана Каитовић Српски језик Б среда 13:15 четвртак 13:15 /
5. Душица Милосављевић Српски језик А среда претчас петак претчас уторак 7.час
6. Ивана Марковић Српски језик А/Б понедељак претчас(А) среда 7.час(А) /
7. Драгана Недељковић Енглески језик А/Б понедељак 7.час(Б) четвртак 12:30 среда 6.час(Б)
8. Весна Грегец Енглески језик А четвртак претчас петак претчас /
9. Вања Чоловић Енглески језик А понедељак 7.час / четвртак 4.час
10. Виолета Јовановић Енглески језик Б среда претчас уторак 7.час /
11. Наташа Милосављевић Енглески језик Б среда 13:15 петак 13:15 понедељак 7.час
12. Александра Филиповић Немачки језик А/Б понедељак претчас(А) четвртак претчас(Б) петак 7.час
13. Ивана Ђуричић Немачки језик А/Б четвртак претчас(Б) петак 3.час(А) петак 6.час(А)
14. Милица Стевановић Немачки језик А/Б четвртак претчас(Б) уторак 7.час(Б) /
15. Љиљана Вјештица Руски језик А/Б четвртак претчас(Б) петак претчас(А) среда претчас
16. Драгана Кукобат Музичка култура А среда 7.час / четвртак 7.час
17. Хана Вучићевић Музичка култура Б / / среда 3.час
18. Маја Медар-Цигановић Историја А среда 7.час пре подне уторак 13:15 (поподне) /
19. Наталија Буквић Историја Б среда 13:15 уторак 13:15 четвртак 13:15
20. Ана Чумић Историја Б петак 13:15 (поподне) петак 7:15 (пре подне) /
21. Јасмина Јовановић Географија А понедељак 7.час петак 7.час уторак 4.час
22. Мирослава Марковић Географија Б понедељак 13:15 четвртак 7.час петак 6.час
23. Мирјана Стојковић-Шуштершић Биологија А уторак,среда, четвртак 7.час( пре подне) / /
24. Ивана Глувић Биологија Б понедељак 7.час четвртак 7.час среда 13:15
25. Моника Туба Биологија А/Б / уторак претчас(Б) /
26. Даниела Радивојевић Математика А уторак,четвртак претчас петак претчас понедељак претчас
27. Светлана Скорић Математика А среда претчас четвртак претчас петак 4.час
28. Бојана Симић Математика Б понедељак претчас четвртак претчас среда 2.час
29. Тања Станковић Математика Б среда претчас четвртак претчас понедељак претчас
30. Николина Везмар Математика А/Б среда 7.час(Б) петак 7.час(А) /
31. Смиљана Павловић Хемија А/Б уторак 13:15(А) петак 13:15(Б) /
32. Ивана Јоксимовић Хемија A среда 7:15 понедељак 19:15 /
33. Зоран Дивац Физика А понедељак 7. час                 среда претчас
34. Слађан Игњатовић Физика А/Б петак 7.час(Б) среда 7.час(Б) понедељак 13:15
35. Марина Павловић  Петров Ликовна култура А/Б / / уторак 6.час
36. Момир Цвејић Техника и технологија А / понедељак 7.час четвртак 7.час
37. Гордана Вукчевић Техника и технологија А / понедељак 7.час /
38. Наташа Милетић Техника и технологија Б / уторак 7.час петак претчас
39. Владимир Зорић Техника и технологија Б / среда 7.час(претчас) /
40. Његош Драговић Техника и технологија А/Б / среда 7.час /
41. Дејан Џуверовић Информатика и рачунарство А/Б понедељак 7.час(А) среда 7.час(А) петак 7.час(А)
42. Богдан Јованов Информатика и рачунарство А/Б четвртак 13:15 среда 13:15 /
43. Његош Драговић Информатика и рачунарство А/Б четвртак претчас(Б) понедељак претчас(Б) /
44. Николина Везмар Информатика и рачунарство А уторак 7.час(А) понедељак 7.час(А) /

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email