СЕКЦИЈЕ

Слободне активности у нашој школи су организоване у виду секција. Њихов циљ је да на едукативан и креативан начин забаве и заинтересују ђаке за одређене теме. Оне су простор за афирмацију и унапређивање знања.

 

СЛОБОДНЕ АКТИВНОСТИ (НИЖА НАСТАВА)

I РАЗРЕД-I/1-петак 5.час; I/2-петак 5.час; I/3-петак 5.час ;I/4-петак 5.час; I/5-уторак 5.час; I/6-среда 5.час

II РАЗРЕД- II/1-петак 5.час;  II/2- среда 6.час; II/3-уторак 5.час; II/4- среда 6.час;  II/5- среда 5.час;   II/6-четвртак 5.час

III РАЗРЕД– III/1-уторак 5.час;  III/2-петак 5.час;  III/3-уторак 5.час;   III/4-петак 5.час;  III/5-петак 5.час;  III/6-уторак 5.час;   III/7-четвртак 5.час

IV РАЗРЕД– IV/1-четвртак 6.час; IV/2- среда 6.час;  IV/3-уторак 6.час;   IV/4-уторак 6.час;   IV/5-четвртак 6.час; IV/6-понедељак 6.час

 

ПЛАНИНАРСКА СЕКЦИЈА-ЕЛИЈАНА НАСТАСИЈЕВИЋ И БОЈАНА МАТЕЈИЋ

(у зависности од метеоролошких услова планирано за јесен и пролеће-викендом,а зими у јануару или фебруару у току зимског распуста)

 

СЕКЦИЈЕ (ВИША НАСТАВА)

1.ВОКАЛНИ СОЛИСТИ/ГРУПА ПЕВАЧА-ДРАГАНА КУКОБАТ –среда у супротној смени (пре подне настава)-од 14:00 или (поподне настава ) од 12:30

ХАНА ВУЧИЋЕВИЋ –среда 8.час

2.САОБРАЋАЈНА-НАТАША МИЛЕТИЋ –петак 7.час

3.ЛИКОВНА-МАРИНА ПАВЛОВИЋ ПЕТРОВ –четвртак од 14:00 до 14:45 (једне недеље када „А“ смена иде пре подне и друге недеље када „Б“ смена иде пре подне)

4.РАДИО-ТАЊА РУЧНОВ (свакога дана за време великог одмора-Б смена)

5.НОВИНАРСКА –ДУШИЦА МИЛОСАВЉЕВИЋ-среда 4.час у „Б“ смени (за „А“ смену) и петак 3.час у „А“ смени (за „Б“ смену)

6.РЕЦИТАТОРСКА -МИЛИЦА ЂОКИЋ-четвртак од 13:15 до 14:00

7.ДРАМСКА-СВЕТЛАНА ДРОБЊАК-У договору са ученицима пред обележавање важних интеркултурних манифестација (Нова година,Свети Сава,Дан школе…)

8.ЛИТЕРАРНА-ГОРДАНА КАИТОВИЋ –петак од 13:15 до 14:00

9.КЛУБ СТРАНИХ ЈЕЗИКА-НАСТАВНИЦИ ЕНГЛЕСКОГ, НЕМАЧКОГ, РУСКОГ ЈЕЗИКА

-У договору са ученицима пред обележавање важних интеркултурних манифестација (Нова година,Божић,Европски дан језика,Halloween…)

10.МЕСЕЦ СТРАНИХ ЈЕЗИКА– НАСТАВНИЦИ ЕНГЛЕСКОГ,НЕМАЧКОГ И РУСКОГ ЈЕЗИКА-(у децембру месецу)

11.ФУДБАЛ- СРЂАН РАЈНОВИЋ

12.ОДБОЈКА-ДРАГИЦА СТАНОЈЕВИЋ

13.КОШАРКА-ДАМЈАН ДЕВИЋ

14.АТЛЕТИКА– ЦЕО АКТИВ ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА

(Према договору остале спортске гране:пливање,рукомет,спортска гимнастика…)

Термини: од 13:15 до 14:00 и 19:15 до 20:00(зависно од броја група и такмичења)

Групе:V и VI (м); V и VI (ж);VII и VIII (м) ;VII и VIII (ж)

Такмичења:школска,општинска,градска,међуокружна,републичка,мини Олимпијске игре

15.БИБЛИОТЕЧКА СЕКЦИЈА-ТАЊА  МАЉОКОВИЋ –среда од 13:15 до 14:00

 

Print Friendly, PDF & Email