СЕКЦИЈЕ

Слободне активности у нашој школи су организоване у виду секција. Њихов циљ је да на едукативан и креативан начин забаве и заинтересују ђаке за одређене теме. Оне су простор за афирмацију и унапређивање знања.

 

1. ВОКАЛНИ СОЛИСТИ/ГРУПА ПЕВАЧА/МАЛИ ВОКАЛНИ САСТАВИ

    Драгана Кукобатуторак- међусмена

   Хана Вучићевић –среда 7.час

 

2. ХОР (НИЖИХ И ВИШИХ РАЗРЕДА)

Драгана Кукобатмали хор                                        Хана Вучићевић-велики хор

понедељак од 12:30                                                    уторак – међусмена

среда од 12:30                                                              четвртак – међусмена

3. САОБРАЋАЈНА СЕКЦИЈА

   НАТАША МИЛЕТИЋ -среда 13:15

4. ИНФОРМАТИЧКА СЕКЦИЈА

БОГДАН ЈОВАНОВ -уторак 13:15    ДЕЈАН ЏУВЕРОВИЋ – четвртак 7.час (Б) смена

5. ЛИКОВНА СЕКЦИЈА

   МАРИНА ЗЕЧЕВИЋ- понедељак од 13:15

6. НОВИНАРСКА И РАДИО СЕКЦИЈА

ТАЊА РУЧНОВ–  среда 13:15 (Б) смена       ИВАНА МАРКОВИЋ– петак 13:15 (А) смена

7. ДРАМСКА СЕКЦИЈА

   СВЕТЛАНА ДРОБЊАК- (у складу са потребама спремања школских представа и приредби)

8. РЕЦИТАТОРСКА СЕКЦИЈА

   МИЛИЦА ЂОКИЋ-(у складу са потребама организовања такмичења и спремања школских приредби)

9. ЛИТЕРАРНА СЕКЦИЈА

   ГОРДАНА КАИТОВИЋ понедељак од 13:15

10. ЧИТАЛАЧКИ МАРАТОН

   ДУШИЦА МИЛОСАВЉЕВИЋ-четвртак 13:15 када је А смена пре подне

11. КЛУБ СТРАНИХ ЈЕЗИКА-НАСТАВНИЦИ ЕНГЛЕСКОГ, НЕМАЧКОГ, РУСКОГ ЈЕЗИКА

-У договору са ученицима пред обележавање важних интеркултурних манифестација (Нова година,Божић,Европски дан језика,Halloween…)

    -МЕСЕЦ СТРАНИХ ЈЕЗИКА– НАСТАВНИЦИ ЕНГЛЕСКОГ,НЕМАЧКОГ И РУСКОГ ЈЕЗИКА-(у децембру месецу)

12. СПОРТСКА СЕКЦИЈА

   -ФУДБАЛ- СРЂАН РАЈНОВИЋ

   -ОДБОЈКАДРАГИЦА СТАНОЈЕВИЋ

   -КОШАРКАДАМЈАН ДЕВИЋ

   –РУКОМЕТСЛАЂАНА МАНДИЋ

   -АТЛЕТИКА ЦЕО АКТИВ ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА

(Према договору остале спортске гране:пливање,рукомет,спортска гимнастика…)

Термини: од 13:15 до 14:00 и од 19:15 до 20:00 од понедељка до петка

Такмичења:школска,општинска,градска,међуокружна,републичка,мини Олимпијске игре

13. БИБЛИОТЕЧКА СЕКЦИЈА

   ТАЊА  МАЉОКОВИЋ– среда од 13:15 до 14:00

 

14.ПЛАНИНАРСКА СЕКЦИЈА „СРЕМУШ“

    ЕЛИЈАНА НАСТАСИЈЕВИЋ И БОЈАНА МАТЕЈИЋ

(у зависности од метеоролошких услова и епидемиолошке ситуације, планирано за јесен и пролеће-викендом,а зими у јануару или фебруару у току зимског распуста)

 

 

Print Friendly, PDF & Email