СЛОБОДНЕ НАСТАВНЕ АКТИВНОСТИ (распоред)

ЦРТАЊЕ,СЛИКАЊЕ,ВАЈАЊЕ/  V,VI,VII и VIII разред– Јелена Сарић

Б смена преподне

А смена поподне

ПОНЕДЕЉАК УТОРАК СРЕДА ЧЕТВРТАК ПЕТАК
6. ( – 1 ) час (12.25-13.10) 6/2 + 6/3 8/1 + 8/2 8/1 + 8/2 7/1 + 7/2 + 7/3  
7. ( о.) час (13 15 – 14 00 ) 5/4 + 5/6 + 5/7 5/1 + 5/4 5/2 + 5/3 6/1 + 6/5  
8. ( +1.) час (14 00 – 14 45) 8/3 + 8/5 6/4 + 6/6 5/5 + 5/7 7/4 + 7/5 + 7/6 8/4
А смена преподне

Б смена поподне

ПОНЕДЕЉАК УТОРАК СРЕДА ЧЕТВРТАК
6. ( – 1 ) час (12.25-13.10) 8/3 + 8/5 8/4   7/4 + 7/5 + 7/6
7. ( о.) час (13 15 – 14 00 ) 5/4 ( 6 ученика) + 5/6 + 5/7 ( 6 ученика) 6/4 + 6/6 5/5 + 5/7 ( 11 ученика) 6/1 +6/5
8. ( +1.) час (14 00 – 14 45) 6/2 + 6/3 5/1 + 5/4 ( 13 ученика) 5/2 + 5/3 7/1 + 7/2 + 7/3

 

ХОР  И ОРКЕСТАР/ VII разред Драгана Кукобат

I  група  7-1, 7-2, 7-3 – петак 7.час

 

ХОР И ОРКЕСТАР / V и VII разред Хана Вучићевић 

I  група   5-5, 5-6, 5-7 –    понедељак претчас

II  група  7-4,7-5, 7-6 –    петак  7.час

 

ХОР И ОРКЕСТАР / V,VI и VIII разредСлободан Топић-уторак

I  група   5-1, 5-2, 5-3  -А смена од 14:45 , Б смена од 12:30

II  група  6-1, 6-2, 6-3 –  А смена од 14:00 , Б смена од 11:45

III  група  6-4, 6-5,6-6  –  А смена од 12:30 , Б смена од 14:00

IV група  8-1, 8-2,8-3,8-4,8-5  –  у обе смене 13:15

 

ЧУВАРИ ПРИРОДЕ/V и VI разред-Моника Туба

I  група   5-1, 5-2, 5-3,5-4  -среда,блок час од 12:30 сваке друге недеље

II  група  5-5, 5-6, 5-7 – четвртак,блок час од 12:30 сваке друге недеље

III  група  6-1, 6-2,6-3  –  понедељак,блок час од 12:30 сваке друге недеље

IV група  6-4, 6-5,6-6  – четвртак,блок час 7.и 8. од 13:20 сваке друге недеље

 

-ДОМАЋИНСТВО/ VII и VIII разред –Моника Туба   

I  група   7-1, 7-2, 7-3  -петак 7. и 8. час,блок час од 13:20 сваке друге недеље када су пре подне

II  група  7-4, 7-5, 7-6 – петак 7. и 8. час,блок час од 13:20 сваке друге недеље када су пре подне

III  група  8.разреди  – уторак 7. час од 13:20

 

-ЗАНИМЉИВА НАУКА/VII и VIII разред-Ивана Јоксимовић

I  група   7-1, 7-2, 7-3  -среда од 12:30  када су поподне

II  група  7-4, 7-5, 7-6 – петак од 12:30  када су поподне

III  група  8.разреди  – понедељак  од 13:15

Print Friendly, PDF & Email