ТАКМИЧЕЊА

ОСТВАРЕНИ РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

ШКОЛСКА 2017/18.

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЈЕЗИКА

 Нина Андрејевић 5/1 – прво место;

 Даница Јовичић 6/5 – друго место;

 Христина Живковић 6/5 – треће место;

 Реља Данковић 6/5 – треће место;

 Богдан Цвијовић 7/1 –треће место ;

 Тара Михаљица 8/1 – прво место;

 Николина Јовичић 8/5 – друго место;

 Миа Комленац 8/4 – треће место;

 Милица Вуковић 8/5 – директна проходност на Градско такмичење.

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЈЕЗИКА

 Николина Јовичић 8/5- прво место ;

 Милица Вуковић 8/5- друго место ;

 Нина Андрејевић 5/7- друго место  .

На Републичком такмичењу учествовале су Милица Вуковић и Николина Јовичић.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ „КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА“

Симона Дина Новаковић 7/1- треће место;

Марко Новаковић 8/1- треће место.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

 Анастасија Радовић 5/5- прво место

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРСИ

  1. Симона Дина Новаковић 7/1 – 1. место општинско такмичење – литерарни конкурс „Ђачки песнички сусрети“
  2. Симона Дина Новаковић 7/1 – 2. место општинско такмичење – литерарни конкурс „У част Драгану Лукићу – Лукићев лист

MATEMAТИКА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

III РАЗРЕД УКУПНО
Коста Тинтор                             33 100 I награда
Димитрије Стефановић            31 90 I награда
Дуња Бојковић                           33 90 I награда
Андреј Вуковић                         35 85 II награда
Јована Михаиловић                  33 80 II награда
Милица Дамјановић                  32 80 II награда
Вукашин Динић                         34 70 III награда
Никола Манојловић                  35 70 III награда
Илија Вукадинвић                     31 70 III награда
Симона Којовић                        33 70 III награда
Димитрије Топаловић               33 70 III награда
IV РАЗРЕД УКУПНО
Михајло Зелић                        42 100 I награда
Филип Јанковић                      43 100 I награда
Нађа Томашевић                    44 100 I награда
Небојша Добрић                     45 93 I награда
Огњен Мињовић                     42 90 I награда
Марко Марчетић                     45 90 I награда
Марко Инђић                           42 90 I награда
Милица Симић                        44 87 II награда
Милош Мандић                       41 83 II награда
V РАЗРЕД УКУПНО
Нина Андрејевић                      57 80 II награда
Лена Вељановски                     56 55 III награда
VI VI РАЗРЕД УКУПНО
1 Новак Вуковић                      62 80 II награда
2 Миодраг Илић                       63 80 II награда
3 Филип Бојковић                     62 80 II награда
4 Андреј Момчиловић              61 65 III награда
5 Марко Томанић                     66 60 III награда
VII VII РАЗРЕД УКУПНО
1 Марко Мандић                    72 64 III награда
2 Петар Илић                         74 55 III награда
3 Јагош Тошић                       75 50 III награда
VIII РАЗРЕД УКУПНО
Марко Новаковић                      81 92 I награда

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ

4. разред

Небојша Добрић

73 3.награда
Михајло Зелић 67 3.награда
Огњен Мињовић 61 похвала
Филип Јанковић 51
Нађа Томашевић 43
Марко Марчетић 42
Милица Симић 38
Марко Инђић 26

 

 

 

 

 

 

5. разред

Нина Андрејевић

81     2.награда

6. разред

Новак Вуковић 100 1.награда
Андреј Момчиловић 90 1.награда
Филип Бојковић 85 1.награда
Миодраг Илић 40 похвала
Марко Томанић 16

7. разред

Марко Мандић 55    2.награда

8. разред

Марко Новаковић  60    2.награда

 

ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ

6.разред

Филип Бојковић  60 поена 2.награда
Новак Вуковић    47 поена 3.награда
Андреј Момчиловић             22 поена

7.разред

Марко Мандић        40 поена

8.разред

Марко Новаковић   5 поена

 

МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР

 „Математички турнир“ je такмичење  републичког нивоа  и ученици се такмиче појединачно и као екипа.

Екипу наше школе чинили су следећи ученици:

4.разред Небојша Добрић (88 бодова) 3.награда

5.разред Нина Андрејевић   (76 бодова) похвала

6.разред Филип Бојковић

6.разред Филип Бојковић     (89 бодова) 3.награда

7.разред Марко Мандић        (70 бодова)

8.разред Марко Новаковић    (81 бод )    похвала

Школа је освојила 2. место.

БИОЛОГИЈА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

  1. разред
1. Вукман Вукадиновић 52 2. награда
2. Андријана Ивановић 57 2. награда
3. Нина Рибић 52 3. награда

 

  1. разреd
1. Камелија Угарковић 65 1. награда
2. Михаило Радивојевић 63 2. награда
3. Виктор Ковач 63 2. награда
4. Анђела Маркоски 64 3. награда
5. Бојан Новаковић 63 3. награда
6. Марија Шиниковић 65 3. награда

 

  1. разред
1. Исидора Павловић 74 3. награда
2. Милош Баруџија 75 3. награда

 

  1. разред
1. Јанко Тошић 85 3. награда
2. Андеја Ивановић 85 3. награда
3. Петар Живковић 84 3. награда

 

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ

  1. место

Михаило Радивојевић 63

Камелија Угарковић 65

  1. место

Вукман Вукадиновић 52

Андријана Ивановић 57

 

ИСТОРИЈА

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

 5. разред:

Балаћ Јован 3. место,

Митровић Илина 3. место,

Вукадиновић Вукан 2. место;

7. разред:

Хаџи Ђокић Јана 2. место,

Гогић Андрија 2. Место;

8. разред:

Брека Марко 2. место

 

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Јана Хаџи Ђокић 7/4 – 3. место

Јана је учествовала и на републичком такмичењу.

 

ГЕОГРАФИЈА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

 Миа Комленац 8/4 – 1. место;

Андреја Ивановић 8/5 -1. место;

Петар Живковић 8/4 – 2. место;

Јанко Тошић 8/5 -2. место;

Марко Новаковић 8/1 – 1. место;

Никола Драгићевић7/3- 2.место;

Александра Батоћанин7/3- 2. место;

Сара Остовић 7/3- 2. Место;

Исидора Павловић7/4- 1. Место;

Анђела Вукојевић 7/5- 1. Место.

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ

 Исидора Павловић7/4 – 1.место;

Анђела Вукојевић 7/5 – 1.место,

Александра Батоћанин 7/3- 1. место,

Сара Остовић 7/3 – 2. место,

Никола Драгићевић 7/3- 3. место;

Андреја Ивановић 8/5-2. Место,

Марко Новаковић 8/1 23.

Јанко Тошић 8/5-2.место,

Миа Комленац 8/4-3.место.

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

 Анђела Вукојевић – 100 бодова  и прво место

 

ХЕМИЈА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

  1. разред

Милош Перовић – 1. место;

Андрија Гогић – 1. место;

Богдана Цвијовић – 2. награда;

Вук Рашић – 2. место;

Данило Ђурђевић – 2. награда.

  1. разред

Милица Вуковић – 2. награда.

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ

  1. разред

Милош  Перовић  – 1. место;

Андрија Гогић – 1. место;

Богдана Цвијовић – 2. место;

Вук Рашић – 2. место;

Данило Ђурђевић – 3. место.

  1. разред

Милица Вуковић – 3. место

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

Милош Перовић – 7. разред – 3. место

 

ФИЗИКА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

  1. разред

Филип Бојковић – 2. место;

Андреј Момчиловић – 2. место;

Бојан Новаковић – 3. место;

Јана Влајковић – 3. место;

Миодраг Илић – 3. место;

Новак Вуковић – 3. место;

Камелија Угарковић – 3. место.

  1. разред

Петар Илић – 2. место;

Андрија Гогић – похвала.

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ

  1. разред

Андреј Момчиловић – 2. место;

Филип Бојковић – 3. место;

Новак Вуковић – 3. место;

Бојан Новаковић – похвала;

Миодраг Илић – похвала;

Јана Влајковић – похвала.

  1. разред

Петар Илић – 3. место;

Андрија Гогић – похвала.

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

  1. разред

Андреј Момчиловић – 3. место

  1. разред

Петар Илић – похвала.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Милица Вуковић 8/5 – 1. место;

Марко Новаковић 8/1 – 2. место;

Марина Јокановић 8/4 – 2. место;

Јован Ломић – 8/2 – 2. место;

Димитрије Јанковић 8/5 – 3. место.

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Милица Вуковић 8/5 – 1. место;

Марина Јокановић 8/4 – 2. место;

Јован Ломић 8/2 – 2. место;

Димитрије Јанковић 8/5 – 3. место.

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

Милица Вуковић 8/5 – 1. место

 

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Исидора Тишма 8/1 – 1. место;

Марко Новаковић 8/1 – 1.место;

Вук Мијовић 8/2 – 1. место;

Алекса Ећимовић 8/2 – 1. место.

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Вук Мијовић 8/4 – 2. место

Вук је учествовао и на републичком такмичењу.

 

МУЗИЧКА КУЛТУРА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ  ДЕМУС „ЗЛАТНА СИРЕНА“

  1. КЛАРА САОРИН  2/1 –   место
  2. НАТАША КОВАЧЕВИЋ  3/6 –  место
  3. САРА ГОСТИЉАЦ  3/6  –  место
  4. МАГДАЛЕНА ЈОВАНЧЕВИЋ  5/2 – место
  5. ЈУЛИАНА ОСТОЈИЋ 6/5   И    МАРИЈА  ШИНИКОВИЋ 6/5   дует  –  место 
  6. НАЂА НИКОЛИЋ  2/1  –  место
  7. ЕЛЕНА МАЂАРЕВИЋ  3/1  –  место
  8. САНДА ВИЛОТИЋ  5/2   –   похвала
  9. ЗОРАНА СИМЕОНОВ 3/1   –    место
  10. ОЛИВЕРА  ТОМАНИЋ  5/1  –  место   
  11. АРИАНА  ЈЕВИЋ  3/1   И   ЗОРА   ИЛИЋ 3/1   дует  –   место
  12. МАША  РАДОСАВЉЕВИЋ 2/1  –  2. место
  13. МИЛОШ  ПЕЈАНОВИЋ  3/1  –  3. место
  14. ТАРА  ЦИМБАЉЕВИЋ  6/2  –  место
  15. НАЂА  МИЛАДИНОВИЋ 7/3  И  МАТЕЈА  СИМИЋ  7/5  –  похвала
  16. ИВА  МИЛИВОЈЕВИЋ 8/4  И  МАРИНА  ЈОКАНОВИЋ  8/4  дует  – место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ДЕМУС  „ЗЛАТНА СИРЕНА“

  1. САРА  ГОСТИЉАЦ 3/6  –  ПРВО место
  2. НАТАША  КОВАЧЕВИЋ 3/6 – ПРВО  место
  3. ЈУЛИАНА ОСТОЈИЋ 6/5  И  МАРИЈА ШИНИКОВИЋ 6/5  (дует) – ПРВО  место
  4. ЕЛЕНА МАЂАРЕВИЋ 3/1 –   ПРВО место
  5. АРИАНА ЈЕВИЋ 3/1   И   ЗОРА   ИЛИЋ 3/1  (дует)  –   ДРУГО  место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ДЕМУС

  1. Марија Шиниковић 6/5 – 1. место општинско такмичење ДЕМУС – мали вок. састав – дует
  2. Јулиана Остојић 6/5 – 1. место општинско такмичење ДЕМУС – мали вок. састав – дует
  3. Марина Јокановић 8/4 – 2. место општинско такмичење ДЕМУС – мали вок. састав – дует
  4. Ива Миливојевић 8/4 – 2. место општинско такмичење ДЕМУС – мали вок. састав – дует
  5. Ариана Јевић 3/1 – 1. место општинско такмичење ДЕМУС – мали вокални састав – дует
  6. Зора Илић 3/1 – 1. место општинско такмичење ДЕМУС – мали вокални састав – дует

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ДЕМУС

  1. Марија Шиниковић 6/5 – 1. место градско такмичење ДЕМУС – мали вокални састав – дует
  2. Јулиана Остојић 6/5 – 1. место градско такмичење ДЕМУС – мали вокални састав – дует
  3. Ариана Јевић 3/1 – 2. место градско такмичење ДЕМУС – мали вокални састав – дует
  4. Зора Илић 3/1 – 2. место градско такмичење ДЕМУС – мали вокални састав – дует

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА

* Вања Дабић 3/1 – 2. место општинско такмичење – ликовни конкурс „Птице“;

* Маша Радосављевић 2/1 – 3. место општинско такмичење ликовних секција;

* Софијана Ђокић 4/2 – 2. место општинско такмичење ликовних секција;

* Марко Мандић 7/2 – 1. место општинско такмичење – ликовни конкурс „У част Драгану Лукићу  – Лукићев лист“;

* Теодора Симић 7/1 – 2. место општинско такмичење – ликовни конкурс „У част Драгану Лукићу  – Лукићев лист“;

* Катарина Јанковић 6/2 – 2. место општинско такмичење – ликовни конкурс „У част Драгану Лукићу  – Лукићев лист“;

* Леа Ловрић 7/1 – 2. место општинско такмичење – ликовни конкурс „У част Драгану Лукићу  – Лукићев лист“;

* Теодора Симић 7/1 – 1. место општинско такмичење – ликовни конкурс „Птице“;

* Марко Брека 8/3 – 3. место општинско такмичење – ликовни конкурс Дечја карикатура – Мали Пјер“;

* Теодора Симић 7/1 – 1. место општинско такмичење – ликовни конкурс Дечја карикатура – Мали Пјер“;

* Ана Алексић 7/1 – 2. место општинско такмичење – ликовни конкурс Дечја карикатура – Мали Пјер“;

* Теодора Симић 7/1 – 1. место општинско такмичење – ликовни конкурс „Мој крај приче“;

* Николина Пантић 5/7 – 2. место општинско такмичење – ликовни конкурс „Мој крај приче“;

* Катарина Јанковић 6/2 – 3. место општинско такмичење ликовних секција.

* Општинско такмичење на тему”У част Драгану Лукићу”

III место Лана Бакић 5/2

II место Јана Стаменковић 7/5

II место Мина Остојић 7/4

III место Јелисавета Милосављевић 8/5

* Општинско такмичење на тему ”Мали Пјер“ карикатура

II место Данко Секулић 8/5

II место Теа Ристић 8/5

 *Општинско такмичење на тему “Мој крај приче”

II место Јана Стаменковић 7/5

* Општинско такмичење на тему”Ускрс”

III место Павле Крстић 5/1

III место Марко Јаковљевић 7/2

* Општинско такмичење на тему “Птице”

II место Тијана Пешић 7/1

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

 

Међуодељенско такмичење

1  “Између 4 ватре“ – ж V/5 1.место
2  “Између 4 ватре“- м V/4 1.место
3  “Између 4 ватре“- ж VI/3 1.место
4 Рукомет – м VI/4 1.место
5 Одбојка – ж VII/4 1.место
6 Кошарка – м VII/2 1.место
7 Одбојка – ж VIII/4 1.место
8 Фудбал – м VIII/1 1.место
 

Општинско такмичење

 

Отворено атлетско првенство – екипни пласман

1 Дечаци V и VI 1.место
2 Девојчице V и VI 3.место
3 Девојчице VII и VIII 3.место
 

Отворено атлетско првенство – појединачни пласман

1 Маринковић Глигорије VIII/5 1.место
2 Лукић Ана VII/5 1.место
3 Новаковић Бојан VI/3 1.место
4 Кошничаревић Немања VI/2 1.место
5 Цимбаљевић Тара VI/2 1.место
6 Станковић Павле VI/4 2.место
7 Грубин Лука VI/5 2.место
8 Матијевић Богдан VI/3 2.место
9 Дробњак Алекса VI/3 2.место
10 Фрлог Филип VIII/4 3.место
11 Тодоровић Ђорђе VIII/1 3.место
12 Пантић Боса VIII/5 3.место
13 Торбица Стефан VIII/3 4.место
14 Тодоровић Виктор VIII/3 4.место
15 Илић Јелена VII/5 4.место
16 Новаковић Симона Дина VII/1 4.место
  Кошарка- екипни пласман
1 Дечаци V и VI 4.место
2 Девојчице V и VI 4.место
  Одбојка- екипни пласман
1 Девојчице V и VI 2.место
  Градско такмичење
 

Атлетика – појединачни пласман

1 Новаковић Бојан VI/3 2.место
2 Кошничаревић Немања VI/2 3.место
 

Првенство у спортској гимнастици

1 Сенте Ива VI/3 4. место
 

Шах – појединачни пласман

1 Новаковић Марко VIII/1 1.место
2 Новаковић Бојан VI/3 1.место
3 Топаловић Димитрије III/2 1.место

Републичко такмичење

Атлетика- појединачни пласман

Новаковић Бојан VI/3 2.место

Шах – појединачни пласман

Топаловић Димитрије III/2 3.место
  1. РАЗРЕД

  БЕМУС „ ЗЛАТНА  СИРЕНА ˝Општинско такмичење

Николић  Нађа ǀǀ-1   –  друго место ( народна – изворна домаћа  песма);

Радосављевић  Маша ǀǀ -1 –   друго место  ( дечја  забавна песма );

Саорин  Клара  ǀǀ -1  –      друго место ( соло песма ).

 

КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦЕ “- Међународно математичко такмичење

На такмичењу похвале су освојили:

Марко  Симић   ǀǀ-1   бодова  63,75

Стефан  Боруџија  ǀǀ-6  бодова 63,75

Страхиња  Добријевић ǀǀ-6 бодова 61,5

Ђорђе Будић  ǀǀ-1   бодова  57,5

Лазар Максимовић  ǀǀ-4  бодова 53,75

Вук  Клисерић ǀǀ-3  бодова 50,25

ЛИКОВНИ КОНКУРС „ЈА ВОЛИМ  БРАНКА“

 НАГРАЂЕНИ УЧЕНИЦИ:

Марија Тошић ǀǀ-6      2. место

Анђела  Стељић  ǀǀ-6  3. Место

ПОХВАЉЕНИ УЧЕНИЦИ:

Клара Саорин ǀǀ -1 ;

Стефан Бјелица ǀǀ-3  ;

Калина Влашић ǀǀ-3 ;

Немања  Зелић ǀǀ-3 ;

Милица Пањковић ǀǀ-3 ;

Валентина  Стојановић ǀǀ-3 ;

Јован Млађеновић ǀǀ-3  ;

Стефан Јосиповић   ǀǀ-3.

 ТАКМИЧЕЊЕ „ЈА ИМАМ ТАЛЕНАТ“

 Стефан  Бјелица ǀǀ-3     2. место

Теа Ивановић      ǀǀ-2    4. место

ЛИКОВНО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ „ ПРИЈАТЕЉИ ДЕЦЕ“

 Радосављевић Маша ǀǀ-1    2. место

 

  1. РАЗРЕД

Такмчење „Ја имам таленат“

  1. место: Гостиљац Сара 3. место: Дамјановић Јован, Турудић Магдалена, Милетић Страхиња ;
  2. место: Миа Јанићијевић, Јована Михаиловић /3-3;
  3. место: Турудић Магдалена/3-6.

Такмчење „Ја волим Бранка“

  1. место: Бабић Елена ;
  2. место: Љубинковић Мијат/ 3-6.

Општинско такмичење из математике

  1. награда: Димитрије Стефановић/3-1, Коста Тинтор/3-3, Дуња Бојковић/3-3;
  2. награда: Јована Михаиловић/3-3, Милица Дамјановић/3-5;
  3. награда:Илија Вукадиновић/3-1, Ђорђе Стојковић/3-3, Симона Којовић/3-3, Димитрије Топаловић/3-3, Вукашин Динић / 3-4, Никола Манојловић/3-5.

Општинско ликовно такмичење „Птице“

  1. награда: Ваља Дабић/3-1

  Општинско такмичење – Фестивал кратких драмских форми:

  1. место за женску улогу: Наталија Арсеновић /3-5

Одељење 3/5 – најуспешнија представа „Свемирска одисеја“ – 1. место , писац текста и редитељ Бранка Матијевић – прф. раз. наставе

Градско такмичење Фестивал кратких драмских форми:

Одељење 3/5 –  представа „Свемирска одисеја“ – 2. место ;

Награда за сценографију  – Милена Глишић и Ана Стефановић;

Награда за женску улогу Зорке – ученица Бојана Пејић.

Градско такмичење „Златна сирена“, Демус

1.награда:Елена Мађаревић –соло /3-1;

Ариана Јевић и Зорана Симеонов-дует/3-1;

Ковачевић Наташа /3-6 ;

Гостиљац Сара / 3-6.

  1. награда: Зорана Симеонов и Милош Пејановић /3-1

 Међународно такмичење из математике:„Кенгур без граница“

Похвале:

– Илија Вукадиновић, Ђорђе Мусић, Коста Перобић, Милош Пејановић/ 3-1

-Алекса Јовановић, Коста Тинтор,Ђорђе Стојковић,Миа Јанићијевић, Јована Михаиловић /3-3

-Димитрије Савић, Виктор Ђурић /3-4

  1. РАЗРЕД

РЕЦИТАТОРИ – Општинско такмичење

Теса Латиновић  IV-2 друго место

МАТЕМАТИКА

Општинско такмичење

  1. место:

Огњен Мињовић IV-2;

Михајло Зелић IV-2;

Марко Иђић IV-2;

Филип Јанковић IV-3;

Небојша Добрић IV-5.

  1. место:

Милош Мандић IV-1

Градско такмичење

  1. место:

Михајло ЗелићIV-2

Небојша Добрић IV-5

 Похвала

Огњен Мињовић IV-2

КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА “- Међународно математичко такмичење

На такмичењу похвале су освојили:

Милош Мандић IV-1;

Огњен Мињовић IV-2;

Михајло Зелић IV-2;

Небојша Добрић IV-5;

Лара Костић IV-5.

„МАТЕМАТИЧКА ОЛИМПИЈАДА“

3.место појединачно – Небојша Добрић IV-5;

  1. место екипно – Небојша Добрић IV-5

ЛИКОВНИ КОНКУРС „ЈА ВОЛИМ  БРАНКА“

 НАГРАЂЕНИ УЧЕНИЦИ:

Миа Вундук IV-2  – 1. место

ПОХВАЉЕНИ УЧЕНИЦИ:

Јаков Петровић IV-1;

Анастасија Павловић IV-5

ЛИКОВНО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ „ ПРИЈАТЕЉИ ДЕЦЕ“

 Софијана ЂокићIV-2  –  2. место

 ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЦРВЕНОГ КРСТА

ЕКИПНО  ученици из одељења IV-1 и IV-2 :

Тамара Ралевић, Стела Козарски, Ана Радосављевић, Андреј Благојевић IV-1 и Иво Заревић IV-2

Освојено је    1.   место на општинском и

  1. место на градском такмичењу

 

 

 

ОСТВАРЕНИ РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

ШКОЛСКА 2016/17.

“КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА”, НИЖИ РАЗРЕДИ

 
разред име и презиме пласман
II/1 Мусић Ђорђе III
II/3 Тинтор Коста III
III/2 Зелић Михајло III
III/2 Мињовић  Огњен III
IV/2 Вукман Вукадиновић III
Сви наведени ученици су се пласирали за финално такмичењ„Кенгур без граница“ . На финалном такмичењу су постигли следеће резултате:
III/2 Зелић Михајло III
III/2 Мињовић  Огњен III

“КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА”, ВИШИ РАЗРЕДИ

ПРВИ КРУГ
разред име и презиме пласман
VI/5 Милош Перовић III
VI/2 Милица Ђурђевић III
ДРУГИ КРУГ
VI/4 Даница Вугделија III

МАТЕМАТИКА

Општинско такмичење
разред име и презиме пласман
V Филип Бојковић I
V Марко Томанић II
V Андреј Момчиловић II
V Ива Сенте III
V Маја Петковић III
V Новак Вуковић III
V Миодраг Илић III
VI Марко Мандић I
VI Даница Вугделија I
VI Јагош Тошић II
VI Петар Илић III
VII Мина Симић III
Градско такмичење
IV/7 Нина Андрејевић III
IV/6 Лена Вељановски III
IV/2 Вукман Вукадиновић похвала
V/2 Филип Бојковић похвала
V/1 Андреј Момчиловић похвала
V/3 Ива Сенте похвала
V/2 Новак Вуковић похвала
V/3 Миодраг Илић похвала
VI/4  Даница Вугделија II
VI/4 Петар Илић похвала
Републичко такмичење
VI/4  Даница Вугделија учешће

 MATEMAТИЧКИ ТУРНИР „АРХИМЕДЕС“

Општинско такмичење
разред име и презиме пласман
IV/6 Лена Вељановски похвала
VI/4  Даница Вугделија похвала

СРПСКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење
разред име и презиме пласман
V/5 Теодора Грујић II
VI/4 Даница Вугделија III
VII/5 Милица Вуковић II
VIII/4 Милица Дабић III
Градско такмичење
V/5 Теодора Грујић I
VII/5 Милица Вуковић II
VIII/4 Милица Дабић I
Републичко такмичење
VII/5 Милица Вуковић III
VIII/4 Милица Дабић учешће

СРПСКИ ЈЕЗИК (КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА)

Градско такмичење
разред име и презиме пласман
VIII/5 Мила Ивовић III

СРПСКИ ЈЕЗИК (ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА)

Општинско такмичење
разред име и презиме пласман
IV/5 Анастасија Радовић I

Даница Вугделија се пласирала на Српску информатичку олимпијаду

 НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење
разред име и презиме пласман
VIII/4 Лара Лучин III

EНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Сви ученици који су учествовали на општинском такмичењу су се пласирали на градско такмичење
разред име и презиме пласман
Градско такмичење
VIII/2 Димитрије Игњатовић I
VIII/4 Лара Лучин II
VIII/6 Мила Ивовић II
VIII/3 Мирјана Миловановић II
VIII/3 Катарина Алексић II
VIII/2 Никола Мићић III
Републичко такмичење
VIII/6 Мила Ивовић учешће

ГЕОГРАФИЈА

Општинско такмичење
разред име и презиме пласман
VII/4 Миа Комленац I
VII/5 Андреја Ивановић I
VII/4 Петар Живковић II
VIII/4 Лара Лучин II
VIII/4 Милица Дабић II
VIII/4 Вељко Богдановић II
VIII/5 Огњен Кнежевић II
VIII/4 Анисија Фиревски III
Градско такмичење
VII/5 Андреја Ивановић I
VII/4 Петар Живковић II
VII/4 Миа Комленац III
VIII/4 Лара Лучин II
VIII/4 Вељко Богдановић III
VIII/5 Огњен Кнежевић III
Републичко такмичење
VII/5 Андреја Ивановић учешће

ИСТОРИЈА

Општинско такмичење
разред име и презиме пласман
VI/5 Марко Николић III
VI/4 Јана Хаџи Ђокић III
VI/1 Андрија Госпић III
VII/5 Милица Вуковић II
VIII/2 Тамара Симоновић III
VIII/6 Мила Ивовић III
Градско такмичење
разред име и презиме пласман
VI/4 Јана Хаџи Ђокић III
VII/5 Милица Вуковић III

 ФИЗИКА

Општинско такмичење
разред име и презиме пласман
VI/4 Даница Вугделија I
VI/4 Петар Илић I
VI/1 Андрија Гогић II
VI Богдана Цвијовић III
VI/1 Симона Дина Новаковић III
VII/5 Мина Симић III
VIII/6 Ленка Степановић II
VIII/6 Јана Величковић III
Градско такмичење
VI/4 Даница Вугделија I
VI/4 Петар Илић II
VI/1 Андрија Гогић III
VIII/5 Мина Симић III
VIII/6 Ленка Степановић III
Републичко такмичење
VI/4 Даница Вугделија II
VI/1 Андрија Гогић III
VI/4 Петар Илић похвала

ХЕМИЈА

Општинско такмичење
разред име и презиме пласман
VII/5 Милица Вуковић II
VII/5 Николина Јовичић II
VII/3 Катарина Кончаревић III
VIII/1 Јован Васић I
VIII/6 Ленка Степановић II
VIII/6 Лола Ђокић III
VIII/3 Ања Хајдер III
VIII/6 Софија Цакић III
Градско такмичење
VII/5 Милица Вуковић II
VII/5 Николина Јовичић II
VIII/1 Јован Васић III

БИОЛОГИЈА

Општинско такмичење
разред име и презиме пласман
V Јана Влајковић III
V Анђела Маркоски III
VI Марко Мандић II
VI Лазар Ћирић II
VI Исидора Павловић II
VI Анђела Вукојевић II
VI Милан Баруџија II
VII Јанко Тошић III
VIII Ленка Степановић III

 

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Општинско такмичење
разред име и презиме пласман
V Миливојевић Јана III
V Радаковић Милица III
V Григоријев Андрија III
VI Нина Крањчевић III
VI Вељко Врејић III
VI Никола Гојковић III
VII Домај Тамара III
VII Јоцић Теодора III

 ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Општинско такмичење
разред име и презиме пласман
V/1 Андреј  Момчиловић I
VI/4 Даница Вугделија I
Градско такмичење
V/1 Андреј  Момчиловић I
VI/4 Даница Вугделија I
Републичко такмичење
VI/4 Даница Вугделија I

Даница Вугделија се пласирала на Српску информатичку олимпијаду.

МУЗИЧКА КУЛТУРА

Општинско такмичење  ДЕМУС – „Златна сирена“ ( вокални солисти ):

  • Зорана Симеонов 2/1                 2. место       жанр – класична и савремена соло песма
  • Ања Оваскаинен 6/2                  1. место       жанр – класична и савремена соло песма
  • Оливера Томанић 4/1                1. место       жанр – староградска песма
  • Марија Шиниковић 5/5            2. место       жанр – староградска песма
  • Јована Станимировић 8/1        1. место       жанр – староградска песма
  • Зора Илић 2/1                              1. место       жанр – Изворна домаћа народна песма
  • Елена Мађаревић 2/1                2. место       жанр – Изворна страна народна песма
  • Милош Пејановић 2/1               2. место      жанр – дечја забавна песма
  • Ана Петровић 3/5                       1. место       жанр – дечја забавна песма
  • Јулијана Остојић 5/5                 2. место      жанр – дечја забавна песма

Општинско такмичење ДЕМУС – Мали вокални састави ( дуети ) :

  • Катарина Алексић 8/3 и Лана Прибишевић 8/3      1. место     жанр – староградска песма

Градско  такмичење  ДЕМУС – „Златна сирена“ организовано је у ДКЦ  (вокални солисти)

  • Зора Илић 2/1                            1. место
  • Јована Станимировић 8/1     1. место                                                                                               

Градско такмичење ДЕМУС – Мали вокални састави ( дуети ) :

  • Катарина Алексић 8/3 и Лана Прибишевић 8/3        1. место

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА

Ликовни конкурс „У част Драгану Лукићу“

1. место Мирјана Миловановић 8/3

2. место Симона Дина Новаковић 6/1    

3. место Јана Милојевић 5/6                     

Ликовни конкурс „Ја волим Бранка“

  • Анисија Фиревски 8/4            1. место
  • Ања Ђорђевић 7/5                  1. место
  • Никола Станковић 8/2            1. место
  • Валентина Тадић 5/5              2. место
  • Марина Јокановић 7/4           2. место
  • Мирјана Миловановић 8/3    2. место
  • Јелена Петковић 8/3              3. место
  • Јована Милинковић 8/2        3. место

У категорији мајмлађих узраста  награђени су: 1.и 2. разред на тему „Плаво…“

1. место деле – Наташа Ковачевић 2/6 и Елена Бабић 2/6

2. место деле – Коста Шемсединовић 1/3 и Милица Поповић 2/5

3. место деле – Андрија Вуковић 2/5 и Магдалена Турудић 2/6

3. и 4. разред на тему „ Жуто…“

1. место деле – Миа Вундук 3/2 и Лана Лалошевић 3/1

2. место деле – Тамара Сатарић 4/3 и Петар Борота 4/2

3. место деле – Александра Симић и Матеја Туце 4/2

Општинско такмичење  „У сусрет Ускрсу“

1. Никола Гашовић 8/2       2. место

2. Анисија Фиревски 8/4    2. место

3. Ана Алексић 6/1               3. место

Градско такмичење „У сусрет Ускрсу“

1. Никола Гашовић 8/2      1. место

Општинско такмичење ликовних секција

1. Јана Николић 8/3                  1. место
2. Николина Симишић 8/1     1. место
3. Ленка Степановић 8/6        2. место
4. Анисија Фиревски 8/4         3. место

Ликовни конкурс „Птице“

1. Никола Гашовић 8/2      2. место

2. Анисија Фиревски 8/4   3. место

Градско такмичење „Заштитимо птице у Београду“

1. Никола Гашовић 8/2      1. место

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

– Ана Радуловић  8/4 освојила је треће место на  Градском првенству у пливању, одржаном у  СЦ „11. април“.

– Кошаркашка екипа девојчица петог и шестог разреда освојила је друго место на општинском првенству.

На Отвореном атлетском првенству, одржаном на Градском стадиону „Земун“ остварени су следећи резултати:

Екипни пласман:

Девојчице  7. и 8. разреда      2. место

Дечаци 7. и 8. разреда             3. место

Појединачни пласман:

Коврлија Урош 8/2                        1. место

Мандић Марко 6/2                        2. место

Прибишевић Урош 6/4                2. место

Недељковић Марко 8/4               2. место

Илић Јелена 6/5                            3. место

Новаковић Симона Дина 6/1     3. место

Стојанкић Ања 7/1                        3. место

Кончаревић Катарина 7/3         3. место

Пенић Ања 8/4                              3. место

Савић Ана 7/1                                3. место

Градско такмичење – атлетика, одржано је на Стадиону „Црвене звезде“

Марко Мандић 6/2          3. место 

Print Friendly, PDF & Email