ТИМОВИ

ПРЕДСЕДНИЦИ СТРУЧНИХ ВЕЋА:

  • Стручно веће страних језика – Александра Филиповић
  • Стручно веће српског језика – Ивана Марковић
  • Стручно веће природних наука – Мирјана Стојковић Шуштершић
  • Стручно веће историје и географије  – Мирослава Марковић
  • Стручно веће ТИО и информатике и рачунарства  – Наташа Милетић
  • Стручно веће математике – Тања Станковић
  • Стручно веће музичке културе: Драгана Кукобат
  • Стручно веће ликовне културе: Клара Криштовец
  • Стручно веће физичког васпитања: Дамјан Девић
  • Стручно веће учитеља – Eлијана Настасијевић

 

ПРЕДСЕДНИЦИ ОДЕЉЕЊСКИХ ВЕЋА:

1. разред – Слађана Златић

2. разред – Бojaна Матејић

3. разред – Аница Алексић

4. разред – Елијана Настасијевић

5. разред – Светлана Дробњак

6. разред – Скорић Светлана

7. разред – Ивана Глувић

8. разред – Даниела Радивојевић

 

ТИМОВИ:

 

Тим за Програм културних активности школе:

  • Весна Грегец, проф. енглеског језика
  • Хана Вучићевић, проф. музичке културе
  • Сања Бјелица, проф. разредне наставе
  • Бранка Матијевић, проф. разредне наставе, педагошка саветница

 

Стручни актив за развојно планирање:

  • Тања Ручнов, проф.српског језика
  • Весна Грегец, проф.енглеског језика
  • Маријана Костић, проф. ликовне културе
  • Бранка Матијевић, проф.разредне наставе
  • Гордана Раденковић, проф.разредне наставе
  • Мирјана Мајцан, проф. разредне наставе
  • Слађана Златић, проф.разредне наставе
  • Срђан Јончић, педагог
  • Тијана Савић, психолог

 

Тим за самовредновање:

  • Срђан Јончић, педагог
  • Драгана Веселиновић, проф. разредне наставе
  • Љиљана Мијаиловић, проф. разредне наставе
  • Вања Чоловић, проф. енглеског језика
  • Маја Медар Цигановић, проф. историје
  • Наташа Милетић, проф. технике и информатике
  • Кристина Благојевић, проф. разредне наставе
  • Нада Вељановски Ковачевић, родитељ

 

Тим за програм заштите животне средине:

  • Живославка Тирнанић, професор географије
  • Мирјана Стојковић Шуштершић, професор биологије
  • Елијана Настасијевић, професор разредне наставе
  • Тим за сарадњу са локалном самоуправом:
  • Сунчица Димитријевић, проф. разредне наставе
  • Тања Маљоковић, проф. разредне наставе – библиотекар
  • Драгана Кукобат, проф. музичке културе

 

Тим за сарадњу са родитељима:

  • Тијана Савић, психолог
  • Зоран Алексић, професор физике
  • Елизабета Аџић,наставник разредне наставе

 

Тим за ИОП:

  • Милош Јакшић, в.д. директора
  • Светлана Скорић, помоћник директора
  • Тијана Савић, психолог
  • Срђан Јончић, педагог
  • Марија Солдић Сокић, логопед
  • Слађана Златић, проф. разредне наставе
  • Ивана Марковић, проф. српског језика
  • Невена Миленковић, проф. математике
  • Слађан Игњатовић, проф. физике

 

Тим за за заштиту деце од насиља, злостављања и занемаривања:

  • Тијана Савић, психолог
  • Срђан Јончић, педагог
  • Бојана Матејић, професор разредне наставе
  • Марина Филиповић, професор разредне наставе
  • Дамјан Девић, проф. физичког васпитања
  • Ивана Глувић, проф. биологије
  • Наташа Поповић, наставник разредне наставе
  • Нада Вељановски Ковачевић, родитељ
  • Одржавање сајта школе:
  • Наташа Милетић, проф. технике и информатике
  • Богдан Јованов, проф информатике
  • Школски часопис и Летопис:
  • Тања Ручнов, проф.српског језика
  • Слађан Игњатовић, проф. физике

 

Комисија за израду Плана рада школе:

  • Јакшић Милош, в.д. директора
  • Скорић Светлана, помоћник директора
  • Јончић Срђан, педагог
  • Тијана Савић, психолог
  • Милетић Наташа, проф. технике и информатике

 

Црвени крст:

  • Благојевић Кристина, проф. разредне наставе
  • Глувић Ивана, проф. биологије

 

Пријатељи деце:

  • Анђелковић Биљана, проф разредне наставе
  • Ивана Тирнанић, проф. разредне наставе
  • Костић Маријана, проф. ликовне културе
  • Кукобат Драгана, проф музичке културе
  • Каитовић Гордана, проф. српског језика
  • Кукобат Драгана, проф. музичке културе
  • Вучићевић Хана, проф. музичке културе
  • Ђуричић Ивана, проф. немачког језика
  • Зорић Владимир, проф. техничког образовања