ВУКОВА ДИПЛОМА

У ОВОЈ 2016/17. ОШ“БРАНКО РАДИЧЕВИЋ“ ИМА 15 УЧЕНИКА,

ДОБИТНИКА ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ

8/1

8/2

8/3

8/4

8/5

8/6

 Добитници дипломе „Вук Караџић“

за школску 2015/2016.годину

8/1  ПОЊАВИЋ СВЕТЛАНА

5. разред предмет освојена места
математика
општина 1. награда
градско 2. награда
6. разред предмет освојена места
математика
општина 2.
градско 3.
физика
општина 2.
градско 3.
информатика
општина 3.
градско 3.
7. разред предмет освојена места
математика
општина 2.
градско 3.
физика
општина 3.
градско 3.
информатика
општина 2.
ликовни конкурс „Атика“ 1.
8. разред предмет освојена места
физика
општина 2.
градско 3.
ликовни конкурс „Ја волим Бранка“ 1.

8/1 АНЂЕЛА КРАГИЋ

2. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 1.
градско 2.
3. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 1.
градско 1.
4. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 2.
математика
општина 2.
5. разред предмет освојена места
  ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 2.
6. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 1.
градско 1.
7. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 2.
биологија
општина 2.
градско 3.
хемија
општина 2.
8. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 1.
градско 1.
републичко 3.

8/2  СИЈАРИЋ ИЛВАНА

8. разред предмет освојена места
техничко и информатичко образовање
општина 3.

 

8/3 ЛАТИНОВИЋ ТАДИЈА

5. разред предмет освојена места
српски језик
општина 1.
8. разред српски језик
окружно 2.

8/3 АТТАР СОЊА

5. разред предмет освојена места
српски језик
општина 1.
7. разред српски језик
општина 3.
окружно 2.
енглески
општина 3.
8. разред српски језик
окружно 3.

8/3 ОВАСКАИНЕН ВУК СИМОН

5. разред предмет освојена места
историја
општина 3.
7. разред хемија
општина 2.
физика
окружно 3.
8. разред математика
окружно 3.
општина 2.

8/3  ГОГИЋ ИВАН

5. разред предмет освојена места
историја
општина 2.
окружно 2.
6. разред предмет освојена места
математика
општина 3.
окружно 2.
републичко 3.
физика
општина 3.
окружно 2.
историја
општина 3.
окружно 2.
7. разред предмет освојена места
математика
општина 3.
окружно 1.
физика
општина 3.
градско 1.
републичко 3.
географија
општина 2.
хемија
општина 2.
окружно 1.
8. разред предмет освојена места
географија
општина 2.
математика
општина 1. награда
републичко 2. награда

8/4  БАБИЋ ЈОВАНА

8. разред предмет освојена места
ликовна култура
општина 2.

8/4 ЖУТИЋ МИЛАН

7. разред предмет освојена места
биологија
општина 3.


8/4 КИКАНОВИЋ АНА

7. разред предмет освојена места
хемија
општина 3.
географија
општина 3.

8/4 ЈАЊИЋ БОЈАНА

7. разред предмет освојена места
ликовна култура
општина 3.

8/4 КОВАЧЕВИЋ КСЕНИЈА

предмет освојена места
српски језик
општина 2.

8/5 ВИДОСАВЉЕВИЋ МАРКО

5. разред предмет освојена места
историја
општина 2.
6. разред
историја
општина 3.
7. разред
физика
окружно 3.

8/5 ДИМИТРОВ ОГЊЕН

5. разред предмет освојена места
биологија
општина 2.
градско 3.
6. разред
биологија
општина 3.
7. разред
географија
општина 1.
градско 2.
физика
окружно 3.

8/5 ЛОШИЋ МИНА

8. разред предмет освојена места
географија
општина 2.
математика
општина 1. награда
републичко 2. награда
6. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 1.
7. разред
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 1.
градско 1.
хемија
општина 1.
8. разред
енглески језик
општина 3.
градско 3.
немачки језик
општина 3.
„ЕТНО ПЕВАЧ“
републичко 2.
Print Friendly, PDF & Email