ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Одељењске старешине од V до VIII разреда

 

V/1- Момир Цвејић -“А“ смена

V/2- Вања Чоловић -“А“ смена

V/3- Светлана Дробњак -„А“ смена

V/4-Ивана Ђуричић -„А“ смена

V/5- Тања Ручнов -„Б“ смена

V/6- Хана Вучићевић -„Б“ смена

V/7- Драгана Недељковић -„Б“ смена

 

VI/1- Светлана Скорић -“А“ смена

VI/2- Дејан Џуверовић -“А“ смена

VI/3- Јасмина Јовановић -“А“ смена

VI/4- Мирослава Марковић -„Б“ смена

VI/5- Бојана Симић -„Б“ смена

VI/6- Марина Павловић Петров -„Б“ смена

 

VII/1- Александра Филиповић -“А“ смена

VII/2- Драгана Кукобат -“А“ смена

VII/3- Душица Милосављевић -“А“ смена

VII/4- Ивана Глувић -“А“ смена

VII/5 Тања Станковић -„Б“ смена

VII/6- Наташа Милетић -„Б“ смена

 

VIII/1- Љиљана Вјештица -“А“ смена

VIII/2- Даниела Радивојевић -“А“ смена

VIII/3- Наталија Буквић -“Б“ смена

VIII/4- Слађан Игњатовић -„Б“ смена

VIII/5- Наташа Милосављевић -„Б“ смена

Српски језик

 

Душица Степановић А
Милица Ђокић А
Светлана Дробњак А
Гордана Каитовић Б
Тања Ручнов Б
Ивана Марковић А/Б

Енглески језик

Весна Грегец А
Вања Чоловић А
Драгана Недељковић А/Б
Наташа Милосављевић А/Б
Виолета Јовановић Б

Немачки језик

Александра Филиповић А/Б
Ивана Ђуричић А/Б
Милица Стевановић А/Б

Ликовна култура

Maрина Павловић Петров А/Б
Маријана Костић А

Музичка култура

Драгана Кукобат А
Хана Вучићевић Б

Историја

Маја Медар-Цигановић А
Наталија Буквић А/Б

 

Географија

Јасмина Јовановић А
Мирослава Марковић А/Б

Физика

Зоран Дивац А
Слађан Игњатовић Б

Математика

Светлана Скорић А
Даниела Радивојевић А
Бојана Симић Б
Тања Станковић Б
 Николина Визмар А/Б

Биологија

Мирјана Стојковић-Шуштершић А
Ивана Глувић Б
 Слађана Шћеповић А

Хемија

Смиљана Павловић А/Б
 Никола Вучковић Б

Техника и технологија

Момир Цвејић А
Гордана Вукчевић А
Зорић Владимир Б
Наташа Милетић Б
Биљана Рончевић А

Физичко васпитање

Рајновић Срђан А
Драгица Станојевић А/Б
Дамјан Девић Б
Вељко Вуковић А
 Слађана Мандић А

Информатика и рачунарство

Богдан Јованов А/Б
Дејан Џуверовић А/Б
Николина Везмар

Верска настава

Будимлија Драган А/Б
Тања Богдановић А/Б

Руски језик

Љиљана Вјештица А/Б

 

 

Разредна настава

Print Friendly, PDF & Email