ПРВАЦИ У ШКОЛСКОЈ БИБЛИОТЕЦИ

Током новембра, сви наши прваци су посетили школску библиотеку и присуствовали радионицама које је за њих припремила и одржала библиотекарка Тања Маљоковић.

Повод за дружење у школској библиотеци била је вест да су наши прваци научили сва штампана слова ћириличног писма!

Библиотекарка Тања првацима је уручила чланске карте школске библиотеке, а у оквиру сарадње са Библиотеком града Београда и бесплатне чланске карте огранка „Сава“.

Прваци су активно учествовали у радионицама и говорили о томе шта им се у библиотеци и у књигама свиђа. Закључили су да је читање веома важно јер, како кажу, тако уче све што треба да знају, постају паметни и развијају машту.

Oбећали су да ће размишљати и маштати, а затим нацртати  како замишљају библиотеку будућности.