СЛАВКА ПЕТКОВИЋ ГРУЈУЧИЋ У ШКОЛСКОЈ БИБЛИОТЕЦИ

Данас је школска библиотека била домаћин сусрета ученика наше школе и књижевнице Славке Петковић Грујичић. Сусрет је организован у сарадњи са организацијом  Пријатељи деце Нови Београд.

Присутни ученици, председница организације Пријатељи деце општине Нови Београд Сузана Поњавић, директорка наше школе Сузана Липић, помоћница директорке Сања Бјелица, професорка музичке културе Драгана Кукобат, чланови библиотечке секције и наша библиотекарка Тања Маљоковић, уживали су у једночасовном дружењу са  књижевницом.

Кроз стихове и разговор о романима и приручницима које је написала, наша драга гошће подсетила нас је на правила лепог понашања, важност породице и љубави у животу сваког појединца, а пре свега нас је уверила у важност и лепоту њене писане речи.

Било је ово лепо и занимљиво књижевно дружење у школској библиотеци.