НОВОГОДИШЊИ БАЗАР

Ученици ОШ „Бранко Радичевић“ заједно са својим наставницима су последње дане децембра искористили како би организовали традиционални „Новогодишњи базар“ у просторијама школе. Предмети који су изложени направљени су од различитих материјала и прилагођени су предстојећим празницима и прославама.Организоване су и радионице где су ученици заједно са својим родитељима правили разне украсе, предмете, декорацију и сл. Свој изложбени простор са новогодишњим украсима имале су и девојчице које су део пројекта proSTEMgirls. Украси који су стигли из Словеније привукли су посебну пажњу и одушевљење посетилаца. Циљ базара је, поред забаве и дружења, развијање предузетничког, такмичарског духа код ученика. Прикупљени новац ће бити потрошен делом за опремање школе, а остатак ће се потрошити на заједничко дружење.

« od 2 »