ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА – ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Р.Б.ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКАОДЕЉЕЊЕПРЕДМЕТСМЕНАДАНВРЕМЕ
1.Милица ЂокићСрпски језик и књижевностБпонедељак  3.час
2.Светлана ДробњакVII/3Српски језик и књижевностАпонедељак4.час
3.Тања РучновVII/5Српски језик и књижевностБчетвртак3.час
4.Гордана КаитовићСрпски језик и књижевностБпонедељак  4.час
6.Ивана МарковићVI/3Српски језик и књижевностАсреда4.час
7.Mилан СтанковићV/2Српски језик и књижевностАчетвртак3.час
8.Драгана НедељковићVII/7Енглески језикА/Бпетак4.час (Б)
9.Весна Грегец Енглески језикАчетвртак3.час
10.Вања ЧоловићVII/2Енглески језикАчетвртак4.час
11.Виолета Јовановић Енглески језикБуторак3.час
12.Невена БаловићVI/6Енглески језикА/Бпонедељак  6.час (Б)
13.Нина Живић Енглески језикА/Бпонедељак  6.час- пре подне
14.Александра ФилиповићV/3Немачки језикА/Буторак3.час (Б)
15.Ивана ЂуричићVII/4Немачки језикА/Бпетак4.час (А)
16.Дарко Милосављевић Немачки језикБчетвртак2.час
17.Љиљана ВјештицаVI/1Руски језикА/Бпонедељак  3.час (А)
18.Маријана КостићЛиковна култураАуторак5.час
19.Марина ЗечевићV/1Ликовна култураА/Бпетак5.час (А)
20.Соња Маринковић Ликовна култураАутораквелики одмор
21.Драгана КукобатVIII/2Музичка култураАуторак4.час
22.Хана ВучићевићVII/6Музичка култураБсреда4.час
23.Маја Медар-Цигановић ИсторијаАуторак3.час
24.Наталија БуквићVI/5ИсторијаБчетвртак5.час
25.Ана Чумић ИсторијаА/Бпонедељак  3.час (А)
26.Јасмина ЈовановићVIII/3ГеографијаАчетвртак4.час
27.Мирослава МарковићVIII/4ГеографијаБчетвртак4.час
28.Милош Бобић ГеографијаА/Бпетак3.час (Б)
29.Мирјана Стојковић-Шуштершић БиологијаАпонедељак  4.час
30.Ивана ГлувићV/4БиологијаБсреда3.час
31.Данка Лукић БиологијаАчетвртак3.час
32.Јелена Бероња БиологијаБчетвртак2.час
33.Биљана МомировићVI/2МатематикаАпонедељак  5.час
34.Светлана СкорићVIII/1МатематикаАпетак3.час
35.Бојана СимићVIII/5МатематикаБпетак3.час
36.Тања СтанковићV/5МатематикаБуторак3.час
37.Слободан Бркић МатематикаА/Бпонедељак уторак4.час (А)
4.час (Б)
38.Зоран ДивацФизикаАуторак5.час (А) по подне
39.Слађан ИгњатовићVI/4ФизикаА/Буторак4.час (Б)
40.Смиљана ПавловићХемијаА/Бсреда4.час (Б)
41.Ивана Јоксимовић Хемија ФизикаАпонедељак  4.час
42.Александар Стаменковић Техника и технологијаАчетвртак3.час
43.Гордана Вукчевић Техника и технологијаАчетвртак3.час
44.Наташа МилетићV/6Техника и технологијаБпонедељак  4.час
45.Владимир ЗорићТехника и технологијаБпонедељак  4.час
46.Његош ДраговићVIII/6Техника и технологијаА/Буторак2.час (Б)
47.Срђан РајновићФЗВА/Бпетак3.час (А)
48.Драгица СтанојевићVII/1ФЗВAчетвртак5.час
49.Слободан ЛазаревићФЗВБпонедељак  5.час
50.Слађана Мандић ФЗВБпетак5.час
51.Вељко Вуковић ФЗВБутораквелики одмор
52.Богдан ЈовановИнформатика и рачунарствоА/Бчетвртак3.час (Б)
53.Дејан ЏуверовићИнформатика и рачунарствоА/Бчетвртак3.час (Б)
54.Татјана Радовановић Информатика и рачунарствоА/Буторак петак7.час (Б)
7.час (А)
Print Friendly, PDF & Email